40 відгуків
promo_banner

Зараз у компанії неробочий час. Замовлення та повідомлення будуть оброблені з 09:00 найближчого робочого дня (сьогодні).

Харків, Україна
интернет-магазин отопительной и климатической техники "RUBICON-TT Харьков"

Система KAN-therm

Розроблена сучасна інсталяційна конструкція, в якій комплектації передбачені багатошарові труби, латунні заглушки, відводи, натяжні кільця і трійники, для безперебійної роботи систем водопостачання та опалення. В інтернет-магазині «RUBICON-TT Харків» можна купити всі деталі. Пропонується можливість замовити в Україні необхідна кількість комплектуючих системи KAN-THERM з доставкою.

Для чого слід замовити систему KAN-THERM

Деталі системи KAN-THERM доцільно купити для установки у внутрішніх комунікаціях, які використовуються для водопостачання гарячою і холодною водою. Оригінальні вироби можна замовити для центрального опалення, технологічного та промислового обладнання. Незважаючи на можливість придбати деталі недорого, вони відрізняються високою якістю виконання і використанням особливої технології з'єднання Press. Суть методу полягає в обтисканні прес-кільця, виконаного зі сталі. Воно закріплюється на штуцері з'єднувача, в який при монтажі комунікацій вставляється труба. Герметичність з'єднання забезпечується завдяки ущільнювальних прокладок. Для виробництва останніх застосовується синтетичний каучук.

Вигоди деталей систем водопостачання та опалення

  • Вироби доцільно замовити через функціонування при високих температурах і тиску.
  • Елементи систем водопостачання та опалення працюють протягом 50 років без втрати експлуатаційних можливостей.
  • Замовити оригінальні вироби від відомого бренду можна недорого.
  • При правильній установці забезпечується висока стійкість до гідравлічних ударів.
  • Кожен елемент відрізняється ідеально рівною внутрішньою поверхнею, завдяки чому виключені відкладення котлового каменю.
  • Вироби зберігають форму, яка їм надається, тому монтаж комунікацій не вимагає багато часу і зусиль.
  • Для всіх виробів характерна стійкість до корозії і мікробіологічна нейтральність.

Чому пристрої для опалення можна купити недорого

Продукцію, яка представлена в каталозі можна купити недорого, завдяки відсутності високої націнки і прямим поставкам від польського виробника «Кан-терм». Всі елементи для опалення та водопостачання відрізняються бездоганною якістю. Завдяки контролю на всіх етапах виробництва виключено наявність будь-яких дефектів. Пропонована продукція відповідає європейським стандартам якості.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner