40 відгуків
promo_banner

Зараз у компанії неробочий час. Замовлення та повідомлення будуть оброблені з 09:00 найближчого робочого дня (сьогодні).

Харків, Україна
интернет-магазин отопительной и климатической техники "RUBICON-TT Харьков"

Системи розумного будинку

Застосовуються системи розумного будинку для управління радіаторними терморегуляторами за допомогою мобільного додатку Link Aplication. Інноваційне рішення розробила данська компанія Dafnos. Пропоновані пристрої контролюють не тільки всі радіатори, що знаходяться в будівлі, але і підходять для управління системою «Тепла підлога». В інтернет-магазині «RUBICON-TT Харків» можна недорого в Україні купити якісне обладнання, що працює за допомогою WiFi. Функціональні пристрої вигідно замовити завдяки можливості, навіть на великій відстані, управляти домашньою системою опалення.

Центральний пристрій системи розумного будинку від «RUBICON-TT Харків»

У конструкції приладу передбачена кольорова сенсорна панель. Центральний пристрій системи розумного будинку використовується для контролю до 50-ти елементів, які регулюють роботу радіаторів та теплої підлоги. Дане пристосування можна купити і провести установку в стіну, в будь-якому зручному місці. Стоять регулятори підлоги відносно недорого, проте відрізняються значним рядом переваг:

  • для зручного керування доступний вибір між українською і російською мовами;
  • можна створювати тижневий розклад температурного режиму в будівлі;
  • елементи підключаються до бездротової мережі;
  • виділяються наявністю в конструкції програмованого терморегулятора.

Пристрій функціонує при максимальній силі струму 16 А і напрузі мережі 220-240 Ст. В Україні обладнання Dafnoss Link набирає популярності за рахунок можливості вибирати один з трьох режимів: будинок, відпустку, пауза.

Електронні прилади для управління радіаторними терморегуляторами

Використовуються електронні терморегулятори з датчиком для контролю кожного радіатора, який є в системі опалення. Гарантується функціонування обладнання протягом 2-х років, без потреби заміни батарей. Пристрої дозволяють налаштовувати температуру з кроком 0,5 градусів, при цьому мінімальне значення — 4 градуси, максимальна — 28. Високий рівень безпеки забезпечується за рахунок блокування кнопок. Пристрої для контролю батарей і обладнання для управління радіаторними терморегуляторами можна купити недорого.

Купити недорого в Україні елементи контролю системи «Тепла підлога»

В інтернет-магазині пропонується відмінна можливість купити недорого всі необхідні пристрої для зручного управління температурою в приміщенні і роботою опалення. В Україні можна замовити:

  • повторювачі сигналу;
  • ручні перемикачі;
  • датчики відкритого вікна;
  • елементи контролю системи «Тепла підлога».

На все обладнання, яке реалізується в Україні, виробник надає гарантію 24 місяці.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner