40 відгуків
promo_banner

Інтернет-магазин тимчасово не працює. Все буде Україна!

Харків, Україна
интернет-магазин отопительной и климатической техники "RUBICON-TT Харьков"

Комплектуючі для котлів

 

Інтернет-магазин Rubicon-tt Харків пропонує вам широкий вибір комплектующих для котлів, а саме: триходові змішувальні клапани, групи безпеки, системи регулювання і контролю роботи котлів. Пробращаем Вашу увагу на те, що в деяких котлах заводом-виробником не передбачено наявність даних позицій в базовій комплектації.

 

 

Триходові розподільні, змішувальні клапани:

 

Триходовий клапан необхідний у тих місцях трубопроводу, де потрібно розбити потік на два контури. За принципом дії їх поділяють на підвиди:
-Триходовий змішувальний клапан має один вихід і два входи. Виконує функцію змішування двох потоків різної температури в один потрібний. Відмінно підходить для системи «тепла підлога».
-Триходовий розподільний клапан призначений для поділу одного потоку на два. Найчастіше використовується в ГВП для поділу гарячої води.
За способом управління клапан буває ручним і електричним. У ручних встановлена ручка яка і регулює потік. В електричних встановлений сервомотор, який можна підключити до автоматики опалювальної системи.

 

Група безпеки котла:

 

– Групи безпеки встановлюються в системи опалення з котлами, в яких заводом не передбачена вбудована система захисту.

Для каждого котла с разными мощностями, существуют соответствующие группы безопасности включающие в себя предохранительные клапаны (диапазоном сработки по давлению), автоматическими воздухоотводчиками разделяющимися по температурным режимам.

Данные группы устанавливается в котельных, в непосредственной близости с отопительным агрегатом.

Эти позиции и множество других Вы можете приобрести в нашем интернет-магазине Rubicon-tt Харьков. При комплектации полной системы отопления в нашем магазине действуют дополнительные скидки.

Желаем Вам удачных и полезных покупок!

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner