40 відгуків
promo_banner

Зараз у компанії неробочий час. Замовлення та повідомлення будуть оброблені з 09:00 найближчого робочого дня (сьогодні).

Харків, Україна
интернет-магазин отопительной и климатической техники "RUBICON-TT Харьков"

Електричні котли

Інтернет-магазин «RUBICON-TT Харків» пропонує купити електрокотли від відомого польського виробника Kospel — недорого та з гарантією. Зазначені в каталозі моделі використовуються в Україні для центральних опалювальних систем. Електричні котли відрізняються високою продуктивністю при мінімальному споживанні ресурсів. Одноконтурні прилади для опалення функціонують максимально безпечно і продукують досить тепла, що залежно від заявленої потужності. Настінні моделі, крім продуктивності і економічності, відрізняються простотою установки і привабливим дизайном.

Настінні одноконтурні електрокотли— недорого та з гарантією

У конструкції настінних електрокотлів від польського бренду «Коспел» передбачена електронна панель управління. З її допомогою забезпечується точний контроль температури в приміщенні і можливість автоматично зупинити функціонування одноконтурного пристрої для опалення. Настінні електрокотли користуються популярністю в Україні. Для їх роботи не потрібно облаштування окремої котельні та димаря. Одноконтурні прилади для опалення самостійно виробляють достатню кількість тепла. Пристрої підходять для використання в якості резервного водонагрівача. Вони також можуть функціонувати одночасно з іншими водонагрівальними пристроями. Незважаючи на багатофункціональність, купити їх можна недорого.

Особливості електричних котлів для опалення

  • Настінні електрокотли відрізняються наявністю в конструкції чутливого до тепла вимикача, який зупиняє подачу живлення під час аварійної ситуації.
  • Безпечна і безшумна робота можлива завдяки нагрівається елементу з електронними напівпровідниками.
  • Електричні котли для опалення оснащені циркуляційним насосом, клапаном, що забезпечує безпеку, а також відводом повітря, що функціонує автоматично, і манометром.
  • Одноконтурні прилади в Україні вигідно купити завдяки їх високому коефіцієнту корисної дії 99,4 % і мінімального споживання електрики.

Чому вигідно недорого купити в Україні Kospel

Устройства от бренда «Коспел» интернет-магазин предлагает в Украине купить совсем недорого с возможностью доставки. Приборы отличаются долговечностью и надежностью за счет использования в производстве качественных материалов. Теплообменник выполнен из меди или латуни. Оборудование выдерживает максимальное давление в системе, достигающее 3 бар. На сайте можно заказать недорого оптом и в розницу котлы отопления с определенной потребляемой мощностью, в зависимости от отапливаемой площади.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner