Корзина
18 отзывов
интернет-магазин отопительной и климатической техники "RUBICON-TT Харьков"
+380987480332
+380987480332
+380660042073

О нас

«Рубікон ТТ Харків» відносно молода і стрімко набирає обертів компанія на ринку обладнання опалення, каналізації, енергопостачання, вентиляції та водопостачання. Крім доступного асортименту за приємними цінами, всебічного обслуговування, своєчасної доставки, а також якісної і сертифікованої продукції, у нас ви зможете отримати консультативні відповіді на будь-які питання.

Високопрофесійні менеджери володіють неймовірною харизмою, величезним багажем практичних знань і досвіду, а також бажанням працювати, проконсультують з актуальних питань пов'язаними з кліматичним обладнанням. Багаторічний стаж роботи, допоможе вирішити самі хитромудрі завдання.

У нашому магазині вам допоможуть укомплектувати повністю, починаючи від фітинга до сонячних колекторів. Для таких клієнтів, будуть діяти додаткові знижки. Крім того, існують оптові ціни на весь асортимент магазину.

Корпоративними цінностями для нашої компанії є в першу чергу - бажання догодити клієнту, крім того побудувати довірчі відносини, спрямовані на тривалу співпрацю. Підведемо підсумок! Яку вигоду ви отримаєте, роблячи замовлення в нашому інтернет-магазині? Чуйне та уважне ставлення, повна і всебічна консультація з питань монтажу, прорахунків вартості і т. Д., Якісну продукцію, що закуповується виключно у офіційних представників, адекватну і не завищену цінову політику. Як наслідок усього перерахованого, гарний настрій від зробленої покупки!

Інтернет-магазин опалювальної техніки "RUBICON-TT Харків"
Михаил
+380987480332
Михаил
+380660042073
Владимир
Украина Харьковская область Харьков
Карта